O nás

Naše firma Vám nabízí tradiční stylový ale i moderní nábytek z masivního dřeva. V současné době patříme k jedněm z největších výrobců tohoto nábytku u nás. Většinu našich výrobků vyvážíme do zahraničí a to převážně do Německa, Rakouska, Itálie a Slovenska.

Vzhledem k vzrůstající poptávce na českém trhu, prodáváme rok od roku více a více kusů i v České republice. Proto se s naším nábytkem můžete setkat i v některých hotelových a restauračních zařízeních. Naše výrobky však nejsou určeny pouze pro tato zařízení, ale i pro běžné byty, rodinné domy či chaty.

Produkce, kterou nabízíme, čítá přes 10 různých nábytkových programů v několika dřevinách a to smrk, dub, sukatý (rustikální) dub, bříza, buk, jádrový buk a ořech. V každém z programů je široká řada typů nábytku v specifickém designu. Velkou výhodou naší firmy je možnost výroby nábytku na zakázku. Ne vždy rozměry našeho standardního kusu Vám vyhovují, proto nabízíme i tuto možnost úpravy podle Vašich potřeb.

Již několik let je novým trendem i výroba jídelních sestav složených z široké škály moderních, pečlivě designově řešených masivních jídelních stolů (s několika systémy rozkládání), lavic (v provedení pro daný typ stolu včetně čalouněných) a více druhů moderních židlí.

Jsme schopni vyrobit i nábytek na základě Vašeho návrhu či fotografie. Okrajově se zabýváme Originálním a malovaným nábytkem. Originální starý nábytek máme nepřetržitě na skladě (cca 200ks) a lze si vybrat přímo ve skladu.

Povrchovou úpravu můžeme provést jak ve voskovém tak i mořeném a lakovaném provedení dle našich vzorníků povrchu. Na zakázku lze vytvořit i jiný odstín nebo malbu.

Doufáme, že při výběru nábytku navštívíte i naši firmu.